03.11.2017 14:45:49

Vojna bude, zastaviť sa už nedá! (video)

Pod takýmto titulkom sa 3. novembra 2017 objavilo na youtube.com video, v ktorom ruský analytik, prezident Inštitútu Blízkeho východu Jegenij Satanovskij oficiálne oznámil, že Izrael patrí s Ruskom a USA do trojice štátov, ktoré majú najvyspelejšie atómové technológie. Sám žid, k čomu sa vždy hrdo hlási, zdôraznil, „ja nie som občan Izraela, ja teda o tom hovoriť môžem“.

„...štát Izrael je atómovou mocnosťou neoficiálnou, neformálnou, no atómovou, od päťdesiatych rokov...“. „To nie je ako Pakistan, ktorý má od 110 do 120 atómových náloží, Izrael patrí podľa úrovne atómových technológií do prvej trojice na planéte. Po Sovietskom zväze a USA existoval celý rad atómových technológií, ktoré vyvíjal len Izrael. To treba mať na zreteli!“, dodal J. Satanovskij.

V ďalšom urobil malú exkurziu po vzťahoch Ruska so štátmi severnej Afriky – s Alžírskom, Marokom, Líbyou, Tunisom, Egyptom..., čo tam dnes robia a o čo sa usilujú Taliani, Francúzi... čo Američania, o čo sa usiluje Izrael a ako je to s Palestínou. O arabských štátoch povedal zaujímavý poznatok. Že vždy ide o dočasných spojencov. „Keď nás potrebujú, vtedy sme ich spojenci, keď ich my na niečo potrebujeme, spojenectvo sa končí!“

Bez ohľadu na to, že titulok (kto vie, prečo si autori takýto zvolili) priamu odpoveď nezískate, odporúčame toto video zhliadnuť každému, kto rozumie po rusky. Lebo určite sa viacerým mnohé vyjasní!

Videodôkaz:  https://www.youtube.com/watch?v=bri3C6pakYY

Vladimír Mikunda