03.5.2015 19:55:56

V. V. Piakin (videorozhovor s českými titulkami) z 27. 4. 2015

Ostatný rozhovor sa začal s názoru V. V. Piakina na film "Prezident". Piakin hovorí, že tento film je pri všetkých svojich nedostatkoch veľmi dobrý pretože ukazuje v akom stave V. Putin vládu Ruska prevzal, čo dosiahol a kam smeruje. No a pri tom opäť použil pojem "gosudar", čo nedokonalý český preklad vysvetľuje ako "vodca". Presnejší preklad však znie "štátnik".

V. Piakin hneď upozorňuje na Putinom jednoznačné posolstvo - "Putin fakticky priamo povedal, že vojnu na Kaukaze organizovali a viedli USA". "Špeciálne služby USA" a povedal to priamo!

Čo treba pri genocíde Arménov vnímať? Turecko ním v roku 1915 vyriešilo jednu z kľúčových úloh globálnej politiky globálneho prediktora, tzn. vytvorenie širokej diaspory židov č. II - Arménov. Uskutočnené to bolo veľmi efektívne.... V. V. Piakin dospeje ku konštatácii, že Turecko i Osmanská ríša nikdy neboli samostatnými subjektmi, ale len bábkami v rukách globálneho prediktora.

Ako sa pozerať na obrovskú amnestiu Putina, ktorá sa rozsahom vyrovná iba Chruščovovej, lenže...?

 

Ukrajinský parlament je pripravený zjednodušiť život zahraničným vojenským odborníkom. Navyššia rada zaradila do svojho programu návrh zákona, podľa ktorého cudzinci môžu slúžiť v ukrajinských ozbrojených silách. Je to krycí manéver aby na Ukrajinu mohli poslať veľký počet zahraničných síl?

- Nie. Pod zámienkou tohto a iných zákonov sa na Ukrajine implementuje zahraničné vedenie a úloha miestnych Ukrajincov je dovedená do úlohy otrokov!

Čo sa skrýva za presunom obrovských más moslimov do Európy?

Ako sa pozerať na Komorovského slová, že historický dialóg s Ukrajinou nie je možný, lebo Najvyššia rada uznala činnosť OUN-UPA (banderovci) za bojovníkov za nezávislosť.

(Bývalý veľvyslanec USA v Rusku) sa nechal počuť, že treba sa zmieriť s tým, že Krym je súčasťou Ruska? Čo to znamená?:

- Pretože sa celkom zmenila situácia. USA už nedokážu dosiahnuť svoje ciele ani silovým nátlakom na Rusko, pretože na to nemajú armádu. A ani nedokážu donútiť Európu aby s Ruskom bojovala za záujmy USA.... A USA sú odsúdené na zánik!

Videorozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=v-iHcKhM_Os&feature=em-share_video_user

Podľa youtube com