27.2.2018 17:22:01

Rostas: Neštítia sa ani razie so samopalmi, ktorými mierili na mňa aj moju manželku, držiacu v ruke maloleté dieťa

Vyjadrenie Tibora Eliota Rostasa k dnešnej policajnej razií

“V týchto dňoch by sme mali vytrvalo udržiavať pozornosť ľudí v tom, ako sa zaobchádza s tými, ktorí si dovolia mať iný názor. Neštítia sa ani razie so samopalmi, ktorými mierili na mňa aj moju manželku, držiacu v ruke maloleté dieťa, syn bol zahnaný do inej izby. V normálnom, právnom a slobodnom štáte je toto bezprecedentný akt nástupu perzekúcií a totality. Najprv totiž máte byť oboznámený s uznesením o obvinení, ktoré vám má byť doručené vopred, nie na chodbe vášho domu, kde ozbrojenci “zaisťujú priestor” a vykonávajú raziu.

Žiadne takéto uznesenie mi pred tým doručené nebolo, čo pokladám spolu s terorizovaním mojej rodiny, zverejňovaním fotografií o mieste bydliska ako aj ŠPZ auta za prejav fašistických praktík pošliapávajúcich základné ľudské práva a práva na ochranu súkromia. Z týchto a mnohých ďalších dôvodov budem v príslušnej dobe a so všetkou razanciou konať tak, aby bol tento prípad exemplárnou a masovo komunikovanou manifestáciou odmietania poroby našej krajiny. Písal som o nej v článku, za ktorý dnes brutálne zastrašujú moju rodinu. Tento stav by sme už rozhodne mali zmeniť skôr, ako nás za pripomínanie si našich najväčších synov histórie budú likvidovať, čím zlikvidujú aj našu budúcnosť a budúcnosť našich detí.

Súčasťou originálneho článku je aj video:

https://www.hlavnespravy.sk/rostas-nestitia-sa-ani-razie-samopalmi-ktorymi-mierili-na-mna-aj-moju-manzelku-drziacu-v-ruke-malolete-dieta/1327324

HSP, 27. 2. 2018