03.1.2022 14:44:25

Pozývací list 2022. Jeden Biľak už zomrel, ale objavili sa dvaja noví Biľaci. Názor

Pavel Jacz. Nakrútil známe zábery z novembra 1989
Pavel Jacz. Nakrútil známe zábery z novembra 1989
(foto: Sputnik)


Takmer 23 rokov sme na území Československa mali „dočasne“ sovietske vojská. A ak by nebol padol socializmus, tak by tu určite boli dodnes. Medzi piatimi autormi pozývacieho listu (Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek) bol aj jeden rusínsky Slovák - Vasil Biľak. Jeho meno dodnes rezonuje v národe slovenskom. (Sputnik)Nikoho z týchto piatich vysokých komunistických funkcionárov, okrem verejného morálneho odsúdenia, nepotrestali československé a následne české a slovenské súdy. A to i napriek tomu, že im pripisovali trestný čin vlastizrady. A tak sme to prekryli hrubou čiernou čiarou.

Avšak Biľak bude už 8 rokov po smrti, ale jeho myšlienky, túžby, duch a spriaznenosť s prítomnosťou cudzích armád sú stále živé! Ako Leninove! Objavili sa v slovenskej vláde nanovo v podobe dvoch ďalších nasledovníkov. Naozaj nemôžem inak poprívlastkovať ministrov Naďa a Korčoka, iba ako dvoch Biľakov s rovnakými myšlienkovými postojmi, túžbami, krvou a srdcami. Jediný rozdiel od Biľaka je v tom, že majú opačne obrátené kompasy. Tam, kde bol kedysi východ, je dnes západ.

Nerozumiem, prečo „zmenil“ výrobca smerového prístroja svetové strany. Žiaľ, spomínaní dvaja slovenskí jastraby chcú za smiešne peniaze obetovať a odovzdať dve vojenské letiská v Kuchyni na Záhorí a na Sliači cudzej armáde na minimálne 10 rokov. Majú na to dôvod? Ohrozuje Slovenskú republiku niekto? Ohrozuje nás Rusko či Bielorusko, nedajbože Ukrajina, Poľsko, Rakúsko či Maďarsko? Česko v rámci super vzťahov do ohrozenia nerátam, i keď registrujeme negatívny postoj Česka k Rusku a aj konflikt medzi Ruskom a Ukrajinskou politickou garnitúrou mohutne podporovanou americkou vojenskou loby.

Pokiaľ v predchádzajúce Ficovej vláde sa o stopku zmluvy s americkým NATO postarala Slovenská národná strana na čele s predsedom Dankom, dnes sa vo vládnej koalícii zatiaľ nenachádza ani jeden zdravý rozum, ktorý by takéto možno aj vlastizradné počínanie ministrov Naďa a Korčoka zastavil. Tu môžeme chápať aj podstatu pádu Ficovej vlády, ktorej predchádzali turbulentné udalosti, ktoré odchod Fica dokonali a ani nasledujúca vláda nemala na ružiach ustlaté!

Nebudem sa zmieňovať o pripravovanej zmluve. Všetci, ktorí sa o túto problematiku zaujímajú si ju určite na internete prečítali. A musí im byť jasné, ako sa dokážeme pchať do amerických zadočkov , rovnako ako pred vyše tridsiatimi rokmi do sovietskych pozadí a odovzdať im nielen slovenské právo i colné predpisy, ale aj územie.

Bez mihnutia oka môžeme povedať, že zmluva sa výsledkom vyrovná s pozývacím listom z roku 1968. Takže tu ide pravdepodobne rovnako o trestný čin vlastizrady. V tomto prípade by mala opozícia spracovať a spustiť petíciu za referendum o tom, či si občania Slovenska želajú mať na svojom území zase „dočasne“ umiestnené vojská iného štátu. Som presvedčený, že by súhlasilo maximálne 30 % ľudí hodne zastúpených mladými ľudmi, ktorým už tridsať rokov v školách a médiach vymývajú mozgy. A myslím si, že aj tak som to s výškou percent prestrelil. Veď ani oni nechcú prísť o mierový život a tým aj o svoj životný luxus vojnou! Či áno?

Myslím si, že my nie sme Poliaci, ktorí historicky nenávidia Rusko – tiež slovanský národ. My sme Slováci a my sme Červenej armáde vďační (žiaľ Poliaci nie) za to, že žijeme a že nás nemeckí nacisti nevykynožili v koncentračných táboroch zo sveta. Slovania boli totiž po židoch na rade! Zaujímavé, ako si dnes Nemecko ctíme i keď tu v histórii zanechali nacisti obrovské krvavé stopy. Žiaľ „alzheimer“ slovenského národa v istých smeroch pracuje naplno.

Uvažujem, prečo potrebujeme mať na Slovensku dve americké letiská a byť i žiť pod zacielenými raketami možno aj atómovými na naše územie? Kde máme stopercentnú záruku v tom, že nejaká tlupa šialencov nestlačí tlačidlá s nápisom štart či „agoň“ (oheň). Potom nám už zostane iba sledovať obrovský záblesk a rátať časovo, ako ďaleko je od nás vzdialené epicentrum výbuchu. A tak by vznikla naša posledná činnosť na planéte Zem.

Naozaj chcú dvaja znovuzrodení Biľaci ministri Naď s Korčokom spolu s nami všetkými zažiť takýto zánik, keď po Ficovej neúspešnej rokovačke vďaka SNS, vôbec pristúpili na rokovanie a spracovanie čertovsky nevýhodnej zmluvy - rovnajúcej sa zániku nás všetkých? A možno sa vládna koalícia bez slovenského vlasteneckého pudu sebazáchovy a sebavedomia riadi možnosťou: Vylíž poriadne americké zadnice a potom si môžeš s vlastným národom robiť, čo sa Ti zapáči, pretože nikto zo zahraničia nebude premyslene zasahovať formou štrajkov a štvavej vymyslenej propagandy do despotickej politiky na Slovensku.Sputnik