04.8.2012 10:55:06

Pozerajte televíziu

Svoje vysielanie totiž obnovil ruský tv kanál „Kultúra“. Okrem ostrých a sporných filmov sa môžete zúčastniť aj ich následného posudzovania. Z ponuky tohto týždňa môžeme odporúčať.
Cyklus „Veľký balet“, relácia venovaná 70-tinám Vladimíra Vasilieva. Umelec sa zdôveruje so svojim detstvom, so štúdiami, spomína na pedagógov a na svoje najúžasnejšie vystúpenia.
Súčasťou relácie budú aj archívne zábery z hosťovania „Boľšovo teatra“ v Londýne a v USA v päťdesiatych rokoch. (cyklus Kultúra 12. – 15. apríla o 21.25 MČ)
x x x
Tento týždeň bude zasvätený aj primadone ruskej hudobnej pop scény Ally Pugačovej, ktorá sa stáva hosťom programu „Sto otázok dospelému“. V tejto relácii hviezda Alla Borisovna doposiaľ nikdy nevyužila (čo dramaturgia relácie pripúšťa) právo mlčať a odignorovať nepríjemné otázky. Diváci si tak z prvého podania vypočuli vyznanie, že jej poslednou láskou je Maxim Galkin, ale už nie celkom ochotne a skôr cez zuby odpovedala aj na otázky okolo svojho vnuka Deniho a jeho otca. Popri tom tiež absolútne bezproblémovo prezradila, že absolvuje plastické zákroky aby sa na scéne dobre cítila.
Zdá sa, že relácia naplnila nielen všetkých poznania túžiacich, ale aj samotnú Allu.
(Sledujte TV Centrum, 15. apríla, 22.50 hod MČ)
Podľa Izvestia, 10. apríla 2010