10.3.2013 21:28:14

Neverejné premietanie. „9/11. vyšetrovanie od nuly“

 

Každý na svete musí súhlasiť, že útok na WTC bol teroristický útok. Horšie sa už odpovedá na otázku kto je oný terorista, ktorý naplánoval a aj uskutočnil útok proti obyčajným Američanom. Bol to Usáma bin Ladin? Nie! Prečo by sme si to mali o ňom myslieť my, keď si to nemyslí ani oficiálna Amerika?  

 

Dôkaz? Stránka FBI. Usáma bin Ladin sa tu síce nachádzal v zozname najnebezpečnejších teroristov, no za vinu sa mu nekládla tragédia z 11. septembra 2001, ale niečo úplne iné.

Aj o tomto hovorí taliansky „pátrací a vyšetrovací“ film, ktorý pripravila skupina dokumentaristov a expertov z rôznych krajín. No a tí jednoznačne spochybňujú závery americkej oficiálnej vyšetrovacej komisie. Povedané presnejšie, roznesú ju na franforce. A to tak pragmaticky, že z nej nezostane kameň na kameni.

x x x

Ešte horšie dopadne verzia, že čosi teroristické vrazilo do budovy Pentagonu? Čo to bolo? To nikto dodnes nevie, pretože nikde sa žiadny úlomok  toho „niečoho“ nenašiel. Nehovoriac už o ľudských telách, o ich kufroch..., teda niečoho, čo je na prvý pohľad viditeľné pri iných leteckých katastrofách.

Ak to teda podľa oficiálnej verzie malo byť lietadlo Boeinng 757 s rozpätím krídel 38 metrov a výškou 13,5 metra, ako sa teda zmestilo do otvoru s priemerom 5 metrov? Lebo presne taký bol na Pentagone vidieť. Navyše kam sa stratil trup lietadla, jeho krídla, motory, brzdy...? Nebodaj nám chce niekto tvrdiť, že všetko sa vyparilo?  

x x x

Pozrite si tento dokument a jeho autori vám pred očami rozbijú všetko v čo ste, ak niekedy vôbec, verili. Vrátane toho, že lietadlá riadili tí "moslimskí teroristi" , ktorých Američania z toho oficiálne obviňujú.

No a ako bonus sa dozviete aj to, ako sa zrodil a čo vôbec znamená pojem Al-Kajda!!!

Poučné sledovanie vám želá Vladimír Mikunda:

 

http://films-online.su/news/zakrytyj_pokaz_9_11_rassledovanie_s_nulja_zero_investigation_into_9_11_2008/2013-03-09-21603

Podľa films-online.su