01.3.2018 08:38:10

Milión a rozpútanie pekla

V pondelok ráno vykonala polícia u vydavateľa časopisu Zem a vek domovú prehliadku. Dôvodom bolo obvinenie trestného prokurátor za hanobenie národa. Trestné oznámenie podal riaditeľ nadácie Zastavme korupciu Pavel Sibyla ešte v máji minulého roka. Na Tibora Rostasa a jeho manželku policajné prepadové komando mierilo zbraňami.

Tibor Rostas sa k počínaniu polície vyjadril nasledovne: Keďže moju fb stránku opätovne zablokovali, oslovujem vás aj prostredníctvom mojej stránky. Z veľmi dobre informovaných zdrojov som získal informácie, že prepadová akcia v mojom dome bola naplánovaná štátnymi orgánmi a najvyššími predstaviteľmi ako podhodenie kosti mimovládnej kaviarni.

Ako vidíte, vymklo sa to opäť spod kontroly a totálne minulo s účinkom. Čoskoro budú z našej strany započaté všetky procesné úkony smerujúce k usvedčeniu a vyvodeniu trestnoprávnej zodpovednosti osobám zneužívajúcim právomoci verejného činiteľa. Ak totiž ráno o 6:25 vtrhne do domu komando s balistickymi štítmi, kuklami a samopalmi mieriacimi laserovými zameriavačmi na telá rodičov držiacich vystrašené deti, potom sa definitívne prepadáme do totalitného systému. Tu nejde už iba o Rostasa, tu je brutálnym spôsobom manifestovaný štátny teror a vytváranie strachu. Tu je zasiahnuté právo na ochranu súkromia a práva detí vystavených neuveriteľnému psychickému nátlaku ako za čias vojny.

Týmto všetkým však moc neukázala silu ale iba svoju bezmocnosť, strach a slabosť. Tá moc už dávno nesídli na úrade vlády ale mimo vlády. Je kontrolovaná a financovaná spoza hraníc Slovenska. Na druhej strane však najvyšší predstavitelia SR šokujú svojimi vystúpeniami priamo v televízii. Róbert Fico v štýle šerifa z Divokého západu ponúka milión eur za informácie o páchateľovi vraždy Jána Kuciaka. Ako správne podotkol aj predseda kolégia Najvyššieho súdu Štefan Harabin – odkiaľ tento milión pochádza? A ako druhá otázka sa takisto natíska; prečo tento miliónový afekt, keď máme políciu v najlepšej kondícii a najlepšieho ministra vnútra ako nedávno prehlásil premiér Fico? A prečo Fico, Kaliňák a Gašpar na tlačovej konferencii zavádzajú verejnosť? Tvrdili, že takmer vôbec nespia a od nedele večera venujú jej elitné útvary maximálnu pozornosť vyšetrovaniu vraždy Jána Kuciaka? Ale veď v pondelok ráno nemali psychicky deptať deti a manželku T. E.Rostasa kvôli tomu, že v máji 2017 napísal článok o stáročnej porobe Slovákov a Slovanov. Tých šestnásť elitných policajtov a neskôr vyšetrovateľov bezvýsledne prehľadávajúcich celé hodiny naše knižnice a šatníky malo predsa intenzívne pracovať na zaisťovaní dôkazových materiálov a vyšetrovaním spomínaného obzvlášť závažného trestného činu. NAKA nepracovala na Kuciakovi ale na Rostasovi. Neveril som vlastným očiam a ušiam, keď na tlačovej konferencii generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár bez rozpakov prehlásil:„Ja vám tu garantujem, že keby sa preukázalo náhodou naozaj to, že tento skutok bol spáchaný v súvislosti s prácou pána nebohého novinára a jeho družky, tak ja tu rozpútam peklo. To vám tu sľubujem. Peklo také, že sa urobí všetko pre to do tla, aby sa to objasnilo.“

Štefan Harabin k tomu uvádza: „Čižnár rozpútaním pekla sa správa ako teroristický boss konkurenčnej mafiánskej skupiny, ktorej práve zavraždili významného člena a preto zrejme na porade krstných otcov určuje kto z protivníkov bude prvý skosený.“ Ak generálny prokurátor vyjadrí garanciu „ja tu rozpútam peklo“, stojí to naozaj za maximálnu pozornosť a hlboké zamyslenie sa nad morálnou krízou spoločnosti. To čo sa dnes deje absolútne rezonuje so všetkými výstrahami a varovaniami, ktoré Zem&Vek už od svojho vzniku publikuje. Samotné obmedzovanie slobody slova a prejavu sa dostalo do predposlednej fázy. Mimovládnej mafii sa ani vďaka štedrému sponzoringu zo zahraničia stále nedarí presvedčiť verejnosť k prijatiu plánu totálnej kolonizácie Slovenska a po fiasku v prezidentských voľbách v Česku a nevôli V4 začína evidentne pritvrdzovať. Zadanie je jasné: prostredníctvom prijímania všakovakých absurdných dohovorov, relokačných kvót, deštrukčných programov gender, LGBTI, inkluzívneho vzdelávania a podobne deštruovať spoločenské základy a tým zrušiť suverenitu jednotlivých štátov a vytvoriť totalitné a maximálne kontrolované sektory. Pod rúškom boja za ľudské práva sa ako vidíme uskutočňujú a pripravujú tie najnebezpečnejšie obmedzovania ľudských práv a slobôd. Ibaže my máme úplne inú predstavu o slobode a slobodnom prejave ľudského ducha. Vytvárame Manifest Slovenska ako zásadný materiál politickej a kultúrnej transformácie samosprávy bez monopolu moci politických strán a mimovládnej sponzorovanej mafie. Všetko je v pohybe a ja som hlboko presvedčený, že spolu stojíme na tej strane, za ktorej princípy a ideály sa nebudeme musieť hanbiť pred ďalšími generáciami slobodného Slovenska. Pred nami je ale ešte veľmi dlhá cesta…

HSP, rostas, 1. 3. 2018