31.7.2022 20:50:50

Kuriak odkazuje Zelenskému nech sa odsťahuje do USA a nežiada zbrane od agresora. Liberál Žiak je zhrozený

Volodymyr Zelenskyj
Volodymyr Zelenskyj
(foto: Ирина Яковлева/ТАСС)


Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj žiada, aby bolo Rusko oficiálne označené za sponzora terorizmu. To sa nepáči poslancovi OĽaNO Milanovi Kuriakovi. (hlavnespravy.sk)

 

 Kuriak svoj názor vyjadril na Facebooku pod príspevkom televízie TA3. Poslanec sa svojimi názormi prikláňa ku skupine ľudí, ktorá je skôr za mierové rokovania, nie predlžovanie vojny dodávkami zbraní pre Ukrajinu.

Ja žiadam nech konečne prestane žiadať najväčšieho agresora o zbrane, ktorými sa vraždia nevinní ľudia…prezident Zelenský nech sa odťahuje do USA, nech si užíva obrovské peniaze a nech neudržiava konflikt a tým zomieranie nevinných ľudí…aj mojich rodákov. Prezident Ukrajiny nemá záujem o mierové rokovania, nikdy s nim nebudem súhlasiť, uviedol Kuriak.

Na jeho príspevok zareagoval v statuse poslanec Miroslav Žiak (SaS), ktorý ho označil za pomätenca. Prosím, povie mi niekto, prečo je tento človek so zvráteným vnímaním sveta ešte stále vládny poslanec? Nielenže nehlasoval za obrannú dohodu s naším strategickým vojenským partnerom USA ale ešte aj vypisuje ako poslanec hlúposti po sociálnych sieťach. Ešte sa niekto diví, že poslanec Krupa odišiel?

Mám veľkú obavu, kde toto skončí.., dodal Žiak v závere statusu.hlavnespravy.sk