26.5.2017 12:49:11

Hanba! Slovenskí europoslanci v Bruseli zahlasovali proti samotnému Slovensku!

Slovenskí europoslanci v týchto dňoch v Bruseli zahlasovali proti Maďarsku a tým pádom aj proti samotnému Slovensku! Aj pomocou ich hlasov totiž prešlo uznesenie, ktoré vyzýva Radu, aby spustila konanie voči Maďarsku! To má byť spustené na základe faktu, že Maďarsko neuplatňuje Úniou vynucovanú migračnú politiku, nechce sa podvoliť povinným kvótam, zadržiava migrantov v tranzitných zónach, či prijíma „nedemokratické“ zákony (najnovšiu novelu vysokoškolského zákona)!

Ako napísal člen SNS a bývalý europoslanec Jaroslav Paška: „Táto vyhrážka z Bruselu, tentoraz síce adresovaná Budapešti, je nepriamo určená aj slovenskej, poľskej, rakúskej či českej vláde, ktoré sa rovnako ako Maďari odmietajú podrobiť pochybnému rozhodnutiu Rady pre spravodlivosť a vnútorné veci EÚ, ktorá nám v roku 2015 uložila povinnosť postarať sa o cca 1500 až 2800 migrantov!“ Za spustenie tohto konania voči Maďarsku a tým pádom nepriamo aj voči Slovensku hlasovali poslanci: Monika Flašíková-Beňová (SMER), Vladimír Maňka (SMER), Boris Zala (SMER), Monika Smolková (SMER), Ivan Štefanec (SDKU) a Eduard Kukan (SDKU)! Teda všetci poslanci SMERu a SDKU!

Priatelia, dobre si týchto ľudí zapamätajte, pretože títo ľudia hlasovali aj proti vám! Eurobyrokrati totiž podobne ako na Maďarsko tlačia na všetky krajiny, ktoré odmietajú povinne podľa ich príkazov prijímať moslimských migrantov. Veľké tlaky teda dopadajú aj na našu krajinu! A tieto tlaky sa budú postupne stále len stupňovať. Poslanci, ktorí nás teda majú v Europarlamente zastupovať a hájiť naše národné záujmy nás zrádzajú a hlasujú proti nám samotným a slovenskému národu ako celku! A teraz je naozaj úplne jedno, či tak činia z hlúposti, nepozornosti alebo zapredanosti! Ľudia, ktorých platíme obrovskými čiastkami peňazí z našich daní za obhajobu našich národných záujmov si totiž takéto niečo nikdy nesmú dovoliť, inak tam nielenže nemajú čo pohľadávať, ale národ by mal voči nim vyvodiť zodpovednosť!

PS: Europoslancom z SDKU sa ani tak moc nečudujem a ani tej najväčšej SMERáckej slniečkárke Monike, no že tak hlasovali všetci SMERáci ma naozaj prekvapilo! Kde je teraz Fico, kde je teraz Kaliňák, kde je teraz všetci z vedenia SMERu, ktorí doma neustále vykrikujú silné slová proti migrantom, no ich vlastní kolegovia v Bruseli hlasujú presne naopak? Myslím, že aj to jasne svedčí nielen o charaktere daných ľudí, ale aj o pokryteckej politike najväčšej vládnej strany…

Martin Bago

hlavnespravy.sk, 25. 5. 2017