05.4.2015 12:06:11

Boli sme svedkami vypískania aj prezidenta Kisku a aj bratislavského primátora

srspol, Slavín 4.4
srspol, Slavín 4.4
(foto: -vmi-)

Prečo som informáciu o vypískaní prezidenta SR A. Kisku na Slavíne a bratislavského primátora I. Nesrovnala pri pamätníku sovietskej armády na nám. E. Suchoňa počas 70. výročia oslobodenia nášho hlavného mesta dal rovno do titulku? Len preto aby bolo okamžite evidentné čo všetko dokáže v mene svojej verejnoprávnosti  zamlčať z našich daní existujúca "Slovenská televízia" (RTVS). Lebo tá vo svojej hlavnej spravodajskej relácii Správy RTVS o tom nielenže nepovedala ani slovo, ona už nezachytila ani len duch týchto podujatí.

Naopak veľký potlesk zhromaždených si na Slavíne vyslúžil za svoje slová ruský minister zahraničia S. Lavrov a predseda vlády R. Fico a pri Redute predseda bratislavského oblastného výboru SZPB Martin Krno.

Ten na jednej strane skritizoval verejnosť za piskot na prezidenta, no na druhej strane skritizoval "nemenovaného politika" za jeho tohtoročné zapaľovanie sviečok na miestach posledného odpočinku našich osloboditeľov a pripomenul mu, že oslavy oslobodenia nie sú Dušičky, ale vyjadrovanie radosti a vďaky za našu slobodu.

V. Mikunda