17.7.2017 23:49:04

Boeing MH17 \\\"padá\\\" na Kyjev (video)

Dnes, 17. 7. 2017 bolo tretie výročie zostrelenia malajzijského Boeingu MH 17 nad Ukrajinou, ktoré odštartovalo tvrdú protiruskú kampaň sankcií...

Všetci vraj kvôli tomu začali štekať na pravoslávny svet Rusičov (tzn. Rusov, Ukrajincov i Bielorusov). No za tri roky vyšetrovatelia nedokázali ani lietadlo zložiť z jeho jednotlivých fragmentov. Ďalej nedokázali ani stanoviť, z čoho bol malajzijský Boeing zostrelený. Nedokázali nájsť dispečérov dnepropetrovského letiska, ktorí navádzali toto lietadlo. Vyšetrovatelia nedokázali k spisu priložiť svedectvá miestnych obyvateľov, ktorí to všetko videli. Nedokázali k vyštrovaniu pripojiť ruské dôkazy - snímky, technické dôkazy...

Prečo to Holanďania nedokázali? Viktoria Šilova tvrdí - "lebo pravdu nikto nepotrebuje!". Lebo to bola provokácia proti všetkému bnormálnemu ľudstvu!!!

No a ďalej ukazuje na to, že pravda celej záležitosti sa nachádza v Dnepropetrovsku a že tamojší miestny oligarcha už dávno odovzdal dôkazy o tom Rusom. Šilocva tohto oligarchu dentifikovala len slovami, že vlastní tri pasy.

Ďalej označila toho, kto pôjde z kola von. Vraj to bude Holandsko, ktoré uskutočňuje toto vyšetrovanie a ktorí vraj špe-ciál-ne neberie objektívne fakty a prijíma politické rozhodnutia a vyhlásenia. No a práve dnes sa zrodilo jedno z nich: zostrel vraj uskutočnil ruský Buk a svedectvom sú vraj otvorené zdroje z internetu.

youtube.com, Viktoria Šilova, hnutie Antivojna